O nás

Společnost STARTECH spol. s r.o. je výhradně česká soukromá strojírenská společnost, která byla založena v roce 1996.

Zabýváme se přesným obráběním všech běžných i speciálních materiálů pomocí progresivních CNC technologií, přičemž pro výrobu využíváme nejmodernější vybavení v oboru.

Specializujeme se zejména na:

  • středně sériovou, malosériovou i kusovou výrobu složitých a přesných dílců
  • montáže sestav v čistém prostředí
  • vyvažování rotačních dílců
  • dělení materiálu
  • drobné zámečnické práce

V rámci kooperační spolupráce s dlouhodobě ověřenými dodavateli jsme schopni zajistit všechny běžné druhy povrchových úprav a tepelných zpracování.

Disponujeme výrobními a montážními prostory o celkové rozloze přes 6 300 m2 ve dvou lokalitách - výrobní haly STARTECH fab. 1 najdete v Říčanech u Brna a montážní prostory STARTECH fab. 2 v Rosicích u Brna. Ve zcela novém areálu v Rosicích u Brna, který má celkovou rozlohu přes 28 000 m2, pak plánujeme další rozvoj společnosti v nejbližších letech.

V naší společnosti aktuálně pracuje 180 zaměstnanců na plný úvazek, celkový obrat činí 290 milionů Kč (rok 2021).

Naše certifikáty

Jsme držiteli certifikátů systému řízení kvality dle mezinárodních standardů ISO 9001:2015 a EN AS9100 rev.D pro výrobu v leteckém a kosmickém průmyslu. Oba certifikáty byly vystaveny prestižní certifikační organizací Lloyd's Register (LRQA).

Montáže v čistém prostředí

Montáže provádíme v kontrolovaném prostředí dle normy ISO 14644-1, třídy 7 (FED STD 209E: 10 000 class). Tato norma zaručuje, že se v montážní hale vyskytuje max. 10 000 prachových částic o velikosti 0,5 mikrometru na kubickou stopu.

Spolupracujeme se zákazníky z celého světa

Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti jak z ČR, tak z EU (Francie, Rakousko, Dánsko, Německo, Slovensko, Velká Británie a další) a z USA, které se profilují zejména z výrobců letecké a kosmické techniky (letecké motory, palivová čerpadla a regulační systémy, pomocné energetické jednotky, brzdné systémy, strukturální prvky letounů a vesmírných sond, interiérové prvky civilních i vojenských letounů a další technologie), vědeckých přístrojů (elektronové mikroskopy, nanoúrovňové spektrometry, laserové interferometry, optotronika i jiné přístroje) a zařízení pro automatizační a robotické aplikace (servomotory, automatizační linky apod.).

Prezentace společnosti ke stažení: pptxMS PowerPoint nebo pdfAdobe Reader

 

Ke stažení:

pdfVšeobecné obchodní podmínky společnosti STARTECH spol. s r.o.

pdfZásady ochrany osobních údajů ve společnosti STARTECH spol. s r.o.

pdfSměrnice o ochraně oznamovatelů

pdfEtický kodex

 

 

Společnost realizovala v roce 2020 a 2023 tři projekty spolufinancované  Evropskou unií:

FVE

 

 

Co je u nás nového
Kontaktujte nás
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 546 427 340
Nahoru
Menu