Novinky

Další nová CNC pásová pila

Instalujeme novou CNC pásovou pilu Pegas-Gonda Herkules X 300x300

Pegas Hercules 300

Další nová 5-osá frézka MAZAK Variaxis i-700

Do naší robotické linky EROWA Dynamic instalujeme další novou CNC 5-osou frézku MAZAK Variaxis i-700.

Variaxisi-700

Robotický AGV systém

robot AGVTestujeme prototyp robotického AGV systému, který jsme vyvinuli ve spolupráci se sesterskou firmou TG Drives

 

Robot je vybavený našimi servopohony, má 13 řízených os, váží 900 kg a dokáže manipulovat s břemenem o hmotnosti 800 kg. Po výrobní hale se pohybuje po magnetických páskách, což zajišťuje značnou flexibilitu a snadnou přestavitelnost systému.

 
Bezpečnost provozu pak zajišťují dva LiDARy, které neustále kontrolují okolní prostor v plném úhlu 360° a detekují překážky.
 
Po odladění posledních drobných "mušek" použijeme robotický systém pro obsluhu několika CNC obráběcích strojů, do kterých bude zakládat speciální palety s obrobky, v plně automatickém režimu.
 
 
 
 

Vzorky asteroidu pod přístroji našeho zákazníka

Ryugu rotationPo evropské misi Hera k dvojplanetce Didymos a americkém projektu OSIRIS-REx jsme nyní i drobně přispěli k výzkumu vzorků z asteroidu Ryugu, které v roce 2020 přivezla na Zemi japonská sonda Hajabusa 2 (はやぶさ2).


Vzorky byly zkoumány pod elektronovými mikroskopy TESCAN AMBER X a LYRA3, do kterých jsme vyrobili celou řadu mechanických komponent.

 

 

 

hayabusaamberxlyra3

 

 

 

 

 

 

Unikátní nástroj pro ortopedické operace

V HN vyšel hezký článek o jedinečném nástroji, který usnadňuje život lékařům i pacientům. Rádi se podílíme na jeho vývoji i výrobě a pomáháme tak dobré věci!

HN

Nová 5-osá frézka MAZAK Variaxis i-700

Do naší robotické linky EROWA Dynamic instalujeme novou CNC 5-osou frézku MAZAK Variaxis i-700. Bude vyrábět převážně dílce laserových systémů pro likvidaci parazitů na lososovitých rybách v Norském moři.

Variaxisi-700

Nový soustruh s robotickým manipulátorem

Instalujeme nový CNC soustruh MAZAK QuickTurn 250MSY osazený robotickým manipulátorem TA-20. Bude vyrábět zejména příruby servomotorů, v plně automatickém režimu.

Soustruh QT250MSY  TA-200

 

 

Co je u nás nového
Kontaktujte nás
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 546 427 340
Nahoru
Menu